Hlavní strana -> Odkazy

Odkazy

Užitečné knihovny


www.luki.webzdarma.cz Stránky jednoho borce přes C.

www.svethardware.cz Tohle je web zaměřený na kompíky, na jejich úpravy, hardwarové novinky a spoustu dalších užitečných věcí.

www.cppreference.com Žádný učený z nebe nespadl a dokumentace je velmi užitečný zdroj informací. Najdete tady popis standardních funkcí pro C i C++. Nemusíte vědět všechno z hlavy, stačí vědět, kde hledané informace jsou. (ale z hlavy je to rychlejší :-P)

www.cezetmania.info Je to dobrý web pro ty, co hledají nějaké informace o motorkách značky ČZ. Je tam celá jejich historie, modely, závodníci, poradna, diskuse. Však se tam mrkněte a uvidíte sami. Jawaři nezoufejte, najdete tam taky odkaz na Jawamanii...

hadanky.chytrak.cz Pokud máte zájem krapet potrápit svoje mozkové závity nebo třebas něco jiného, co máte zrovna v hlavě, tak tahle stránka se bude určitě hodit.

builder.cz Stránky na kterých najdete fóra o programování nejen v jazyce C. Najdete tam spoustu užitečných informací, stačí si vybrat.

lysacup.cz Stránky věnované závodům v běhu na Lysou horu. Běhá se vždy přes zimu. Začal jsem do toho trochu fušovat i já, tak proto to sem dávám. Jestli mě tam chcete ve výsledcích najít, dívejte se spíše ke konci tabulky :-D Ale mě to baví.

www.moravka.info Oficiální stránky obce Morávka.

www.casmap.upol.cz Webová prezentace bakalářky mojeho kamaráda.

Programování v C | CZ 175/477 | Mapa stránek
Bc. Petr Klimánek, student Ostravské univerzity v Ostravě